---

Rybníky Polouvsí

---
Domů / Výsledky závodů / Výsledky dětské závody do 15let včetně podzim 2018
A+ R A-

Výsledky dětské závody do 15let včetně podzim 2018

Hodnotit
(1 volba)

Celkem bylo uloveno 106 kusů ryb.

38 kusů Kapra

54 kusů Cejna

13 Plotice, Perlín, Karas

1 kus Amura

Cenu za největší ulovenou rybu si odnesl: Filip Zmarzlák - Kapr 63 cm

 

Závodů se zúčastnilo 70 dětí. Oceněny byly všechny zúčastněné.

 

Pořadí závodníků dle dosažených bodů:

1 místo: Šimon Bagár 444 b

2 místo: Jaroslav Juráň 409 b

3 místo: Fili Zmarzlák 301 b

4 místo: Tobíáš Trochta 247 b

5 místo: Aleš Soural 231 b

6 místo: Adam Číp 207 b

7 místo: Lukáš Poříčák 195 b

8 místo: Ladislav Macura 177 b

9 místo: Jakub Kaniecký 134 b

10 místo: Adam Boháč 115 b

11 místo: Jan Bartoň 108 b 

12 místo: Matouš Dostál 108 b

13 místo: Lukáš Goláň 102 b

14 místo: Johanka Pražáková 94 b

15 místo: Adam Jalůvka 93 b

16 místo: Erik Závěšický 88 b

17místo: Kateřina Bartoňová 86 b

18 místo: Anežka Szwedová 59 b

19 místo: Jan Novosibilský 59 b

20 místo: Tobiáš Baroš 54 b

21 místo: Nikolas Vavřín 54b

22 místo: Matěj Kovář 52 b

23 místo: Štěpán Michálek 51 b

24 místo: Šimon Mošnička 50 b

25 místo: Daniel Kovář 50 b

26 místo: Viktorie Turková 45 b

27 místo: Vojtěch Pustějovský 45 b

28 místo: Eliáš Trochta 39 b

29 místo: Tomáš Turek 39 b

30 místo: Marek Antoš 38 b

31 místo: Adam Szwed 34 b

32 místo: Jakub Frydrych 33 b

33 místo: Zuzana Jalůvková 24 b

34 místo: Ondřej Pražák 22 b

35 místo: Michal Janoš 22 b


Závodnící bez ryb, seřazeni dle zakoupených povolenek.

36 místo: Sabina Pražáková

37 místo: Jakub Pražák

38 místo: Ondrej Žubretovský

39 místo: Jan Turek

40 místo: Vendula Porubová

41 místo: Erik Štěpán

42 místo: Tobiáš Nejedlý

43 místo: Jan Michálek

44 místo: Matěj Olšovský

45 místo: Martin Václavík

46 místo: Tobiáš Václavík

47 místo: David Flašar

48 místo: Sabina Flašarová

49 místo: René Šumšal

50 místo: Lukáš Julínek

51 místo: Jakub Matějovský

52 místo: Radim Indrák

53 místo: Nela Indráková

54 místo: Daniel Gajdušek

55 místo: Michal Gajdušek

56 místo: Jakub Jašek

57 místo: Viktor Macíček

58 místo: Marek Koutný

59 místo: Matěj Antoš

60 místo: Alexandr Vokál

61 místo: Nikolas Vokál

62 místo: Valentina Gajdušková

63 místo: Rudolf Vít

64 místo: Aleš Fajárek

65 místo: Justýna Barošová

66 místo: Filip Strašek

67 místo: Eliška Strašková

68 místo: Jakub Koplík

69 místo: Karolína Juříčková

70 místo: Nikolas Bobek


Poděkování patří také našim sponzorům, bez kterých by se tyto závody nemohli konat!

Generální sponzor rybníky Polouvsí - Emilie Králová;

Rybářské potřeby Král, Nový Jičín; Olšovský - JoCar; Honza Bobek; Petr Mošnička; Čestmír Novotný; Martin Kahánek; Rosťa Halašta; krmení C4; Martin Sušil; Libor Palička; MO ČRS Nový Jičín; MO ČRS Ostrava; Bořek Kopecký; Petr Frous; Petr Zemánek; večerka Jeseník nad Odrou; Petr Vénský; Petr Sláma; Stupka + Vorek; Josef Štramberský; Boris Mihalík - SSI Schäfer s.r.o. , Hranice; Vlastimil Bartoň; Zdeněk Vavřín; MUDr. Radovan Marek; MUDr. Zdeněk Mutina; Horák; SEMPERITBorgis s.r.o.

RYBÁŘSKÉ POTŘEBY KRÁL NOVÝ JIČÍN

otvrac doba