---

Rybníky Polouvsí

---
Domů / Výsledky závodů / Výsledky dětské závody do 15let včetně 25.9.2016
A+ R A-

Výsledky dětské závody do 15let včetně 25.9.2016

Hodnotit
(5 voleb)

Celkem bylo uloveno 119 kusů ryb.

61 kusů Kapra

52 kusů Cejna

6 kusů Plotic

Cenu za největší ulovenou rybu si odnesl: Štěpán Michálek - Kapr 57 cm


Závodů se zúčastnilo 47 dětí. Oceněny byly všechny zúčastněné.

 

Někteří odešli zbytečně dříve před vyhodnocením, byť pro všechny byli nachystány tašky s cukrovinkami a hodnotné ceny.


1místo: Tereza Žitníková 498b

2místo: Jakub Ševčík 359b

3místo: Filip Zmarzlák 342b

4místo: Matěj Antoš 217b

5místo: Adam Jalůvka 215b

6místo: Jan Černín 207b

7místo: David Martinát 172b

8místo: Adam Číp 171b

9místo: Filip Bartoň 166b

10místo: Štěpán Michálek 158b

11místo: Patrik Šumný 155b

12místo: Jan Bartoň 139b

13místo: Jan Michálek 132b

14místo: Erik Nevrla 110b

15místo: Šimon Bagar 89b

16místo: Filip Koutný 86b; Ondra Zubrtovský 86b

18místo: Viktor Macíček 84b

19místo: Jan Matuškovič 78b

20místo: Vojtěch Deml 64b

21místo: Jaroslav Juráň 47b

22místo: Nikola Boháčková 46b

23místo: Adam Boháč 44b; Šimon Mošnička 44b

25místo: Rosťa Jančálek 43b; Adam Gajdůšek 43b

27míto: Jan Číp 42b (odešel před vyhodnocením)

28místo: Samuel Kotek 34b

29místo: Jakub Matuškovič 30b; Daniel Gajdůšek 30b

31místo: Aleš Chrástecký 29b

32místo: Jana Jurčáková 0b

32místo: Tobiáš Duba 0b

32místo: Filip Merenda 0b

32místo: Dominik Duba 0b

32místo: Tereza Reimerová 0b

32místo: Maxim Kotek 0b

32místo: Ondra Gajdůšek 0b

32místo: František Jančálek 0b

32místo: Tobiáš Baroš 0b

32místo: Patrik Černý 0b

32místo: Aleš Fajárek 0b

32místo: Michaela Ficová 0b

32místo: Jakub Šimek 0b (odešel před vyhodnocením)

32místo: Adam Elbl 0b (odešel před vyhodnocením)

32místo: Jan Šimek 0b (odešel před vyhodnocením)

Poděkování patří také našim sponzorům, bez kterých by se tyto závody nemohli konat!

Generální sponzor závodů pan Tonda Witos; Bonver; mlékarna Valašské Meziříčí, fa Robinson - Vladimír Řihák

Emílie Králová - rybníky Polouvsí

Rybářské potřeby Ladislav Král Nový Jičín

MO ČRS Nový Jičín

Petr Kurec - Kopřivnice

paní Paličková - večerka Jeseník nad Odrou

Libor Palička alias Boris

Martin Sušil - DHL Nový Jičín

fa Borgis Nový Jičín

Mudr. Zdeněk Mutina

MO ČRS Ostrava

Petr Jorpalidis - rybníčky Nový Jičín

fa Grulich

WS Petr Venský

Bohdan Grygier

fa Belan

Pavel Kunetek

Česká pojišťovna

fa Hobby-G

Česťa Novotný

Rybářské potřeby Král

rybarske-potreby

Novinky e-mailem