---

Rybníky Polouvsí

---
Domů / Výsledky závodů / Výsledky dětské závody do 15let včetně 5.6.2016
A+ R A-

Výsledky dětské závody do 15let včetně 5.6.2016

Hodnotit
(9 voleb)

Celkem bylo uloveno 186 kusů ryb.

95 kusů Kapra

1 kus Karase

1 kus Perlína

1 kus Pstruha

88 kusů Cejna

Cenu za největší ulovenou rybu si odnesl: David Martinát - Kapr 52 cm

 

Závodů se zúčastnilo 54 dětí. Oceněny byly všechny zúčastněné.

Někteří odešli zbytečně dříve před vyhodnocením, byť pro všechny byli nachystány tašky s cukrovinkami a hodnotné ceny.

1místo: Erik Nevrla 1013b

2místo: Tereza Žitníková 574b

3místo: Erik Sikora 314b

4místo: Filip Koutný 293b

5místo: Aleš Chrástecký 256b

6místo: David Martinát 249b

7místo: Vojtěch Deml 228b

8místo: Dominik Sikora 215b

9místo: Šimon Bagar 215b

10místo: Marek Antoš 194b

11místo: Kristýna Valčíková 166b

12místo: Samuel Kotek 145b

13místo: Jaroslav Juráň 126b

14místo: Šimon Mojničnička 120b

15místo: Ondra Gajdušek 119b

16místo: Jan Horola 101b

17místo: Iva Švrčková 98b

18místo: Natálie Švrčková 98b

19místo: Ondřej Biel 91b

20místo: Adam Kubín 85b

21místo: Matěj Antoš 83b

22místo: Jan Šulák 81b

23místo: Adam Jalůvka 80b

24místo: Jan Číp 80b

25místo: Jan Černín 75b

26místo: Viktorie Švábková 75b

27míto: Adam Číp 74b

28místo: Filip Zmazlák 72b

29místo: Jan Socha 68b

30místo: Jan Jurášek 67b

31místo: Markéta Jurásková 44b

32místo: Bořek Drábek 43b

33místo: Dominik Švábek 40b

34místo: Nikola Boháčová 39b

35místo: Adam Boháč 36b

36místo: David Navrátil 29b

37místo: Štěpán Purmenský 27b

38místo: Dan Frydrych 0b

38místo: Dominik Horák 0b

38místo: Adam Křižka 0b

38místo: Matěj Olšovský 0b

38místo: Daniel Gajdošek 0b

38místo: Martin Kotek 0b

38místo: Adam Faluši 0b

38místo: Adam Socha 0b

38místo: Jakub Románek 0b

38místo: Samuel Hendrych 0b

38místo: Jakub Kubečka 0b

38místo: Patrik Hlavica 0b

38místo: Lucie Venglářová 0b

38místo: David Karafiát 0b

38místo: Jakub Venglář 0b

38místo: Adam Gajdušek 0b

Poděkování patří také našim sponzorům, bez kterých by se tyto závody nemohli konat!

Generální sponzor závodů pan Tonda Witos

Emílie Králová - rybníky Polouvsí

Rybářské potřeby Ladislav Král Nový Jičín

Vladimír Řihák - ROBINSON

Mudr. Zdenek Mutina

paní Paličková - večerka Jeseník nad Odrou

Boris Palička

MO ČRS Nový Jičín

MO ČRS Ostrava

Martin Sušil DHL Nový Jičín

Miroslav Drda

Belan Kovošrot

Rybářské potřeby Král

rybarske-potreby

Novinky e-mailem